.

.

CDEFG Екран Заштитник за 2021 Mustang Mach-E SYNC 4 Инфозабавниот 15.5 инчен Екран на Допир за Заштитник Foils Навигација на Екранот Заштитна Фолија Калено Стакло(15.5 ВО Екран на Допи?

CDEFG Екран Заштитник за 2021 Mustang Mach-E SYNC 4 Инфозабавниот 15.5 инчен Екран на Допир за Заштитник Foils

DEN 445.20
Достапност
Залиха

Прецизно Одговара : Прилагодено за 2021+ Ford Mustang Mach-E SYNC 4 инфозабавниот 15.5 ВО Екран на Допир, премија калено стакло материјал.Стаклена површина се чувствува многу подобро од оригиналот пластични екран.Ориентирање на заштитник правилно и заштитник ќе одговара на екранот совршено.Чување на Екранот Сосема Ново : заштитник нема да се намали видливоста на екранот, но имајте на екранот бренд-нови.Не се меша допир способности или се рестартира системот, се обезбедува сјајни чувство за на екран наместо.Висока Заштита : 9 H цврстина на калено стакло, обезбедува висока заштита од гребнатини и да се обезбеди подобра мазна допирање на екранот.Голем add-on за да го заштитите екранот.Ултра-тенки : 0.26 mm дебелина прави екранот мазни и чисти. 6-слој облоги на заштита може да се намали масло од лево на отпечатоци од прсти и се даваат мазност на екранот.Лесен за Инсталација : Усогласи со заштитник на екранот, а потоа го инсталирате со обезбедени додатоци што го прави лесен за инсталација.Инсталацијата е слична да видиме екран заштитници, само да потрае неколку минути за да се заврши без меурчиња додека работел на тоа правилно.Боја : (15.5 ВО Екран на Допир).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа