.

.

Linkable LED Продавница Светлина за Гаража, 4500lm 4FT 40W Нови Светлосни Тела за Работилница 6000K Дневните LED Workbench Светлина со Plug [250W Еквивалент] Виси или Површината на Планинат

Linkable LED Продавница Светлина за Гаража, 4500lm 4FT 40W Нови Светлосни Тела за Работилница 6000K Дневните LED

DEN 3359.76
Достапност
Залиха

Супер Светло - 4 FT led продавница светла функција 4500 lumens осветленоста на 6000 K дневна светлина Бела со користење само 40 W.Што е зачудувачки, ПРЕДВОДЕНА Ефикасноста на 105 lm/w Одлична замена за конвенционалните флуоресцентни тела.Заштеди на енергија до 75%.Linkable - 4ft linkable led продавница светлина користите приклучокот конекција за да се поврзете до 4 парчиња заедно во вашиот гаражи, работилници, workbench области, складирање области, магацини, подруми, опрема соби, итн.Лесна Инсталација - Plug & Play.Дојде со 59" кабелот за напојување со on/off прекинувач и други мали додатоци.Можете да виси со вклучени виси синџири или директно да се монтира на плафон со вклучена монтажа завртки.Висок Квалитет - Подобар квалитет, безбедност и сигурност.Оваа долготрајни LED продавница светлина обезбедува до 50.000 часа на светлина пред секое одржување е потребно.Нашата Гаранција - LED Продавница Светла се самоуверено гарантира за 5 години!Ние се стремиме за квалитет проследена со квалитет на услуга на клиентите директно обезбедена од страна на производителот.Боја : Црна.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа