.

.

Џонс Њујорк Злато Виолетова Црвена Сина Fuscia Пинк, Green Teardrop Бел Бисер Брошеви и Игли

Џонс Њујорк Злато Виолетова Црвена Сина Fuscia Пинк, Green Teardrop Бел Бисер Брошеви и Игли

DEN 335.76
Достапност
Залиха

СОВРШЕН ПОДАРОК— Пакет доаѓа со Никел & Олово-Слободен Злато Позлатен Цинк Злато Брошеви и Игли во висока класа сомот Подарок Торбичка за да ги зачувувате вашите накит.ЏОНС NY— Инспириран од Boho-Шик Бохемски начин на живот моден тренд.Првиот дизајниран и конципиран во ЊУЈОРК, а потоа со помош на модерна позлата процес да се заврши силуета.Одлично за градскиот живот, секојдневно носи, партиска прослава, семејни настани, бохемски, матурска вечер, роденден партии, или било occassion.СТИЛОТ— Нашата најнова изјава парче карактеристики овој стилски, модерен pin цвет дизајн и со различно обоени rhinestones teardrop форма која вклучува fuscia розова, виолетова, кралска сина, емералд зелена, рубин црвена , и аметист виолетова и бела бисер центар дел совршен свадба додатоци за невестата да биде, лето додатоци, матурска вечер, и случајни настани.ПАДНЕ ВО ЉУБОВ— Симпатична премиум накит совршен подарок за мајка ми (мајка), ќерка, деца, најдобар пријател, бабата, или значителен други.Голема персоналните роденден или одмор подарок за подобрување на секојдневниот мода со изјава изглед.РИЗИК ШОПИНГ— Ние нудиме 30-ден на задоволство гаранција за парите назад.Било каков проблем со вашиот начин на купувачите, порака ни за брза замена.СОВРШЕН ПОДАРОК— Пакет доаѓа со Никел & Олово-Слободен Злато Позлатен Цинк Злато Брошеви и Игли во висока класа сомот Подарок Торбичка за да ги зачувувате вашите накит.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа