.

.

Најк Мажите Benassi Само го Прават Тоа Атлетик Сандала

Најк Мажите Benassi Само го Прават Тоа Атлетик Сандала

DEN 722.40
Достапност
Залиха

Слајд во удобноста во лесни и спортски Најк Benassi JDI Слајд.Тоа карактеристики на Најк логото на подножјето на рака, кои се наредени со супер-мека ткаенина.Пена midsole носи тој плажа чувство на нозете и додава изворот до вашиот клоци-назад стил.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа