.

.

Teva Жените Глуждот Рака Сандала

Teva Жените Глуждот Рака Сандала

DEN 719.04
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Човекот Направени.Увезени.Синтетички единствена.Full injection-украсениот ЕВА сандала дизајниран да биде супер лесен, удобен, и поддршка.Лесно кука и јамка затворање доаѓа и исклучување брзо и добива одговара само право.Вегетаријанската обувки, создадена со користење на синтетички и растителна основа материјали.Најдобро за : Вода активности, Фестивалот се носат, Добивање низ град, Релаксирачки на кампот.Ураганот лебдат Е светлина, забавно и лесно да се чисти.Совршена алтернатива на флип апостолки.Full injection-украсениот ЕВА сандали desgined да биде супер лесен, удобен и поддршка.Лесен кука и јамка instep затворање доаѓа и исклучување quckly и добива одговара само право.Тие се толку светло, тие ќе плови по реката со вас.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа