.

.

Momkids 10 Компјутери 29.5 Долго Матични Јасмин Високи Вештачки Цвеќиња, Лажни Jasmines Цвет Faux Растенија Букет за Домашна Канцеларија Спална соба, Кујна Свадба Маса Додатоц?

Momkids 10 Компјутери 29.5 Долго Матични Јасмин Високи Вештачки Цвеќиња, Лажни Jasmines Цвет Faux Растенија Букет

DEN 407.76
Достапност
Залиха

????【Премиум Материјалот】 : Вештачки зима јасмин цвеќиња се направени од висок квалитет на животната средина ЈП, и произлегува се изработени од железо жица,и обвиткани со хартија обрачот, нема лоша миризба, и долго време трае, не е лесно да исчезнат и да се задржи свежа за долго време, трајни и практични, лажни зима јасмин цвеќе е одличен избор за вашата дома декор.Ако не е прав, само тоа лесно се чисти со влажна крпа.Ова убави цвеќиња, никогаш не венеат и да падне,изгледа убава,живописни реални и lifelike.Матичните должина на вештачки цвеќиња јасмин може да се прилагоди слободно зависност од вашата потреба. ????【Погоден за Наврати】 : Декорација во вазна, совршен за правење букети, centerpieces или било какви други цвеќиња декорација и договори на свадба, забава, дома, хотел, градина или patios.5" долга рачка, лесно да се прилагоди, може да се намали и свиткана во will Durable, свежи, живописни и природни, погоден за сите seasons Easy да се грижи, нема режење или наводнување е потребно, само како вистински вештачко цвеќе branches If постои прашина, само тоа лесно се чисти со влажна крпа.Тие не треба наводнување така што тие ќе изгледаат одлично во вашиот дом за цел живот.Лесно да се грижи, нема режење или наводнување е потребно, само како вистински вештачки цветните гранки.5 инчи долго и секоја група има пет гранки.Јасмин е изработен од специјален ЈП материјал, со светли бои и сјајна decoration The цвет матични е направен од железо жица, и на ливчиња и цвет матични се завиткани во paper29. ????【Лесно се Грижи】 : голема работа за faux цвеќе е дека тие не треба секој во потрага по!Само стави ги во вашиот избран вазна, колонист или кошница и се прикажуваат во вашиот дом.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа