.

.

Ruisita 6 Парчиња Ретро Јакна Клип Џемпер Јака Клип Антички Цвеќиња Шема Shawl Клипови Фустани Shawl Клип за Жени, Девојки

Ruisita 6 Парчиња Ретро Јакна Клип Џемпер Јака Клип Антички Цвеќиња Шема Shawl Клипови Фустани Shawl Клип за Жени,

DEN 263.76
Достапност
Залиха

Пакетот вклучува : ќе добиете 6 дела од различни стилови на ретро јакна клипови, кои можете да ги одберете да ја користите според вашата облека стилови и дневни расположенија; количината е доволно за да можете да ја користите и промена и споделување.Деликатна гроздобер флорални дизајн : 6 ретро јакна клипови се дизајнирани со различни видови на цвеќе и модели, нежни и елегантни, правење на вашиот изглед око-фаќање и атрактивни, погоден за поврзување со различни тимови.Високо-квалитетни материјали : овие ретро јакна клипови се направени од високо квалитетна цинк легура, цврсти и трајни, анти-прашина и не е лесно да се оштети, се погодни да се користи и за многу долго време.Големина : 6 античкиот цвеќиња клиповите се во должина помеѓу 11-13cm, се погодни да се користи за да се клип џемпери, shawls, cardigans, кошули, лесно да се отвори и клип и исклучување.Широко се користи : погоден за повеќето видови на облека, како џемпер, да се облекува, shawl, кошула, јакна, погоден за носење на свадба, забава, се облекуваат за партијата, роденден и други формални или неформални прилики, но исто така и за дневни колокација.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа