.

.

Kohler GP30000 Дел Plug Копчето за Полнење, Една Големина, Недовршени

Kohler GP30000 Дел Plug Копчето за Полнење, Една Големина, Недовршени

DEN 221.28
Достапност
Залиха

Компатибилен with GP21087-CP (хром рачка; Kohler "Тренд" збирка), GP21094 (акрилик рачка; Kohler "Тренд" збирка), 57746-CP (хром рачка; Kohler "Тренд" збирка).Тренд Индекс Plug Копчето За Полнење (Топло, Ладно, И Diverter), 3-Пакет.За постарите стил Тренд чешми.Производот е произведен во сад.Kohler Вистински Дел.Тренд Чешми.Содржи црвени, сини и црни plug копчиња.Опис на производот Заштита на KOHLER производи, секогаш се погледне за KOHLER вистински делови лого.KOHLER вистински делови, се дизајнирани од страна на KOHLER инженери да се одржи оригиналниот производ перформанси и да се промовира производ долговечност.Од Производителот Kohler Вистински Дел, Plug Копчето за Тренд Чешми, Тренд Чешми.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа