.

.

Flojery Свила Hydrangea Глави Вештачки Цвеќиња Глави со Произлегува за Дома Свадба Оркестарот,Пакување од 10 (Бела)

Flojery Свила Hydrangea Глави Вештачки Цвеќиња Глави со Произлегува за Дома Свадба Оркестарот,Пакување од 10 (Бела)

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Материјали : свила ткаенини+ пластика; матичните е монтажни и може да се намали во согласност со вашата употреба.Секој hydrangea главата има 54 ливчиња и цвет раководител е многу полнота.Големина : Hydrangea Глави со дијаметар од Прибл : 7";висина : 4.7";removeable матични долго околу 9".Пакување : 10pcs hydrangea цвет глави и 10pcs произлегува.Употреба : Совршен за правење букети,бакнување топки,boutonnieres,торта цвеќиња или било кој друг цвет одликувања;аранжмани што сакате во вашата свадба, партија, бебе туш или дома, итн.Дијаметар Приближно : 7";.Висина : 4.7";.Removeable матични долго околу 9". 54 ливчиња.Големина.Дијаметар Приближно : 7";Висина : 4.7";Removeable матични долго околу 9".Ливчиња. 54 ливчиња. 10pcs цвет глави и 10pcs произлегува.Употреба на дебели крајот на цвет матични да ги придружуваат дупка во цвет раководител.(Не тесен крајот).Цвет ќе биде squashed за време на транспортот.Обидете се да се удар на цвет, со фен за коса, или нека стојат по неколку часа, и да се приспособат на цвет гранка со рака, така што цвет ќе биде повеќе живи.Изработени од свила текстил,пластика матични со жица.Матични на вештачки цвеќиња може да се прилагоди својата должина според услови : Свиткан и pruned за пократок;.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа