.

.

Jindorla Брошеви за Жените Кристал Цвет - Австриската Розово Злато Орхидеи Цвет Petal Brooch Накит - Дами Свадба Букет Брошеви Pin за Роденден, Забава, Годишнина

Jindorla Брошеви за Жените Кристал Цвет - Австриската Розово Злато Орхидеи Цвет Petal Brooch Накит - Дами Свадба

DEN 623.76
Достапност
Залиха

【Брилијантен и Пенливи Brooch】Светла награда electroplating бакар технологија, осигурува brooch носат-отпорни, и сјајна.Не грижете се за бојата или се темни. 【Кристал Цвет Brooch】Користење на висок сјај кристал, високо-квалитет бакар, олово-free, без никел, да се осигура дека brooch е безбедно да се носат во текот на целиот ден.Ние само се обезбеди квалитет на производите. 【Мултифункционален Розово Злато Brooch】единствена две-во-едно дизајн го прави дами брошеви pin не само како brooch, но исто така и како ѓердан pendant. 【Повеќе Наврати】Жените големи брошеви може да се користи на капи, шалови, shawls, фустани, чанти, секојдневно носење.Исто така, може да биде дадена како подарок за девојка, жена, мајка, ќерка.Погоден за Денот на Вљубените, годишнини, родендени, дипломски церемонии, разни фестивали. 【Ветувања накит.Ние сме главно се посветени на дизајнирање на повеќе високо-квалитетни накит производи, изборот на топ-квалитетни суровини и инсистирање на лични дизајни.Ние се инсистира на дизајни за љубовта и забавен живот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа