.

.

4 Парчиња Гроздобер Џемпер Вртат Клип Кејп Наметка Клипови Ретро Јакна Клип Shawl Јака Затворач Фустан, Кошула Brooch Клип за Девојка Жените Додатоци

4 Парчиња Гроздобер Џемпер Вртат Клип Кејп Наметка Клипови Ретро Јакна Клип Shawl Јака Затворач Фустан, Кошула

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Она што ќе добиете : ќе добиете 4 парчиња гроздобер шапка игли со шик бои, кои се многу елегантен и ретро, и можете да проверите на сликата за повеќе детали; Задоволување на разни појавување потреби за секојдневна употреба или некои формални прилики, навистина практични.Обновливи материјал : нашата јакна клипови се направени на квалитетот цинк легура со сигурен electroplating технологија, не е лесно да се бори или се деформира, навистина издржливи, и можете да ги користите за долго време; не треба да се грижите за гребење на вашата облека или други предмети или, така што тие се безбедни за употреба.Убав дизајн : нашата џемпер вртат клипови се елегантно и шик, па можете да клип ниту една од нив, како ви се допаѓа, изборот на соодветен еден да одговара на вашиот облека, што ќе стојат надвор, и тие може да се покаже вашиот добар вкус.Широка примена : овие ретро јакна клипови можат да бидат применети во двата формални и неформални прилики, како на пример, свадба, датира, работа, итн., и не може да одговара со твоите различни облека, како и, како што џемпери, фустани, јаки, шалови, јакни, палта и така натаму, што ќе изгледа попривлечно.Убав подарок : убаво од вас да ги испратите овие прилично фустан cinch клип како подароци за вашето семејство или пријатели на роденден, празник, годишнина и други празници, бидејќи тие се во домот доволно, вашето семејство и пријател ќе биде многу задоволен кога добива подарок.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Функција : DIY време : Можете да го отклучите други начини да се користи на cardigan џемпер клипови.Не само клип нив на облека, но, исто така, ги стави на други елементи, како кеси, и овие јакна клипови, исто така, може да ги красат кеси добро.Лесно да се работи : Прво, вие само може да се одржи еден cardigan џемпер клип ви се допаѓа и да се отвори затворач зад нежно, а потоа клип на вашиот облека цврсто, многу лесно да се работи.И тоа е исто така погодно да се земе џемпер клип со исклучен.Карактеристики : Материјал : цинк легура Големина : како слики покажуваат Боја : сребро Количина : 4 парчиња Пакетот вклучува : 4 x Џемпер клипови Белешки : ве Молиме овозможи мала големина грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлики поради различни прикази.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа