.

.

Бери.Ванг Paisley Вратоврска Мода Поставите Hanky Cufflinks Neckties за Мажи Ткаени Свила

Бери.Ванг Paisley Вратоврска Мода Поставите Hanky Cufflinks Neckties за Мажи Ткаени Свила

DEN 719.76
Достапност
Залиха

Увезени. ◆Пакет Содржи : Вратоврска+Handkerchief+2 Cufflinks,најдобри врски за мажи!. ◆Големина : Вратоврска Ширина : 3.35 инчи(8.5 cm); Вратоврска Должина : 59 инчи(150cm); Handkerchief : 9 инчи x 9 inche(23cm x 23cm); Cufflink : 0.55 инчи(1.4 cm). ◆Материјал : не ' рѓосувачки челик за cufflinks 9 инчи x 9 инчи на џеб square Stainless челик за cufflinks 9 инчи x 9 инчи на џеб square Stainless челик за cufflinks 9 инчи x 9 инчи на џеб square Stainless челик за cufflinks 9 инчи x 9 инчи на џеб square Stainless челик за cufflinks & свила за вратоврска и hanky Black подарок кутија.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа