.

.

ZSHJGJR Стрелаштво Лак Риболов Ролна Spincast Ролна Bowfishing Алатка со 40m Риболов Јаже Риболов Стрелките за Полнење за Соединение Лак Извивам Лак Риболов Лов Додаток

ZSHJGJR Стрелаштво Лак Риболов Ролна Spincast Ролна Bowfishing Алатка со 40m Риболов Јаже Риболов Стрелките за

DEN 3905.28
Достапност
Залиха

Направени од високо квалитетна ABS и алуминиумски материјали, издржливи и безбедни.Висок капацитет литургија, вие ги чувате многу риболов стринг во тоа.Едноставна операција, без копчиња за да им помогнам пред целна лов.Ролери дизајн, лесна инсталација и прилагодување, може да се стави надвор низа лесно и непречено.Одговара за извивам лак и соединение лак, дојде со околу 40 Метри линија.Пакет : 1*лак риболов ролна + 3* риболов стрели; или 1*лак риболов ролна + 6* риболов стрели.Направени од високо квалитетна ABS и алуминиумски материјали, издржливи и безбедни.Висок капацитет шише, вие ги чувате многу риболов стринг во тоа.Едноставна операција, без копчиња за да им помогнам пред целна лов.Ролери дизајн, лесна инсталација и прилагодување, може да се стави надвор низа лесно.Одговара за извивам лак и соединение лак, дојде со околу 40 Метри линија(131 ft).Направени од високо квалитетна ABS и алуминиумски материјали, издржливи и безбедни.Висок капацитет шише, вие ги чувате многу риболов стринг во тоа.Едноставна операција, без копчиња за да им помогнам пред целна лов.Ролери дизајн, лесна инсталација и прилагодување, може да се стави надвор низа лесно.Одговара за извивам лак и соединение лак, дојде со околу 40 Метри линија(131 ft).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа