.

.

DYNAVIN 10.1 Автомобил Стерео Навигација Радио GPS Систем за Ford Mustang 2015-2021 со Apple CarPlay и Android Авто | SiriusXM | Bluetooth | Backup Камера Подготвени | USB; N7-MST2015L Про

DYNAVIN 10.1 Автомобил Стерео Навигација Радио GPS Систем за Ford Mustang 2015-2021 со Apple CarPlay и Android

DEN 4799.76
Достапност
Залиха

Стерео навигација совршено се вклопува за Ford Mustang VI 2015-2021 со една фабрика 4" екран, Компатибилен со една фабрика Shaker звучен систем; може да се најде упатство за инсталација видео на нашата веб страница.Овој GPS радио со 10.1 инчи со висока резолуција и анти-отсјај капацитивни екран осетлив на допир; интегрирање на звук DSP процесор со EQ и време за корекција.i Link Про dongle се вклучени : Поддржува Apple Car Play и Android Авто преку USB-конекција што ќе ви овозможи да го контролирате iphone/Андроид телефон апликации преку радиото е екран осетлив на допир.CANBUS Интеграција за функционалноста на воланот копчиња / Поддржува фабрика систем за звук и фабрика камера (ако опремени); HVAC информации и надвор температура на екранот / го Задржува фабрика камерата зумирање и фабрика HVAC контроли, моторот стартер модул и копчиња;.Интегриран GPS Навигација : 16 GB SD картичка со i GO навигација софтвер со 3 D приказот пејсаж и премиум POI / BT за hands-free повикува и аудио стриминг преку паметен телефон / Sirius XM радио компатибилни (Sirius XM Тјунер се продава одделно) / USB порт и слот за micro SD картичка за мултимедијални конективност / ПОМОШЕН / 4 V пред-надвор s навигација апликации - сите од вашето радио.Ние дури и не мора целосно интегриран двоен USB порти за вашето возило да се направи поврзување на вашиот телефон за да нашите уред дури и поудобно.Со целосна доверба, што може да се каже дека Андроид Авто и Apple Car Play ќе го промени вашето возачко искуство засекогаш.Достава на висок квалитет на звук на секое патување.Подготвени да се изгради од вашиот совршен автомобил аудио систем?На Dynavin инфозабавниот систем веднаш ќе помогне за подобрување на звук во вашиот автомобил.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа