.

.

Danco 80677 , Inc. Индекс Копчето за Цена Pfister Чешми (3-Pack) Clear

Danco 80677 , Inc. Индекс Копчето за Цена Pfister Чешми (3-Pack) Clear

DEN 86.88
Достапност
Залиха

Акрилик конструкција за издржливост.Копчето за Midcor и Цена Pfister. 15/16 во.дијаметар на основата.Вклучува 1 жешко копче, 1 ладно копчето и 1 diverter копчето.Јасно боја.Опис на производот " Замена на извадените, скршени или валкани славина се справи со копчиња со Danco Индекс Копчиња за Цена Pfister/Midcor Чешми.Овие копчиња се изградени од јасно акрилик материјал кој ќе издржи rigors на секојдневна употреба.Тие поседуваат snap-in дизајн за лесна инсталација.Од Производителот Danco е еден од најголемите водовод поправка, замена и реконструирам добавувачи во дом индустрија.Ние сме во голема мера, фокусиран на јакнење го Направите Тоа Сами, на потрошувачите со прифатлива водовод производи и решенија кои создаваат нови и освежување décors за бањи и кујни.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа