.

.

Rustark 3 Pack Нула Жица Четка Згура Отстранување Алатка за Полнење Со Заварување Кожени Ракавици, 10 Инчен Заварување Chipping Чекан и Wirebrush, Заварување Згура Отстранување Ал

Rustark 3 Pack Нула Жица Четка Згура Отстранување Алатка за Полнење Со Заварување Кожени Ракавици, 10 Инчен Заварување

DEN 335.76
Достапност
Залиха

На заварување чекан е издржлива и алатка за долги потези.Целосна и погоден за заварување убијат отстранување алатка за вас, заштеда на енергија за да барате дополнителна алатка.Удобно да се Носат:Засилен двојно кожа крои и висока јачина на шиење на дланка за чувствувате чувствуваат, не е лесно да се падне додека работат.Директно Палецот дизајн за најдобри зафат.Погоден за заварување, електрични работи, машински работи, и сите видови на заварување проекти во вашиот секојдневен живот.Засилен двојно кожа крои и висока јачина на шиење на дланка за чувствувате чувствуваат, не е лесно да се падне додека работат.Голема работа за отстрани заварување chipping од опрема.【Она што ќе Добиете за】На заварување згура смена сет содржи 1 buc заварување згура чекан, 1 buc заварување згура четка, 1 парови заварување ракавици, сосема 3 компјутери.Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа за вашето задоволство.★★★★★ Дебела Заварување РакавициГолема Работа : Направен од дебела и мека рамо сплит природни cowhide кожа со отпорност на топлина,носат-отпор,пункција отпор и да го намали отпорот. 252 мм во целосно должина, соодветна големина за полесно зафат. 【Челик Жица Нула Четка】Направени од цврст нерѓосувачки челик, дрвена рачка со пред-drilled дупка за бесење, цврсти и издржливи, долг животен пат.Dual-главата дизајн со рамен длето на едниот крај и точка длето на другиот крај, овозможувајќи им полесно да се користи во тесни и мал простор.Серпентина Пролет се справи со дизајн за апсорпција на шокот на контакт време за чистење и превозот начин заварување остатоци.Серпентина Пролет се справи со дизајн за апсорпција на шокот на контакт време за чистење и превозот начин заварување остатоци. 【Заштитна Заварување Ракавици】 Направен од дебела и мека рамо сплит природни cowhide кожа со отпорност на топлина,носат-отпор,пункција отпор и да го намали отпорот.★★★★★ Нула Заварување ЧеткаДолг животен Пат : Направени од цврст нерѓосувачки челик, дрвена рачка со пред-drilled дупка за бесење, цврсти и издржливи.Тоа исто така може да се користи како живот чекан и скршен мраз чекан.Покрај тоа, нудат сигурен по продажба на услуги; Pls слободно контактирајте со нас за било незадоволство.Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа за вашиот satisfaction Package се Вклучени : 1 buc-заварување згура чекан 1 buc-заварување chipping brushs 1 пара заварување gloves Totally 3 компјутери.Идеален за агресивни средства за чистење и отстранување на рѓа и боја од повеќето површини.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа