.

.

Triphala (Trifala) Ghee (Билни ghee) од Vadik Билки ~ Премиум потенција билка на природен, свежо ghee база ~ Направени во САД секоја недела |

Triphala (Trifala) Ghee (Билни ghee) од Vadik Билки ~ Премиум потенција билка на природен, свежо ghee база ~ Направени

DEN 599.76
Достапност
Залиха

Премиум Triphala (Trifala) ghee за очите да ви помогне да се зајакне и да го негуваат вашата визија.Свежо ghee од нашата кујна твое!.Премиум квалитет за свежа Ghee се користи.Може да се користи за здравјето на око.Билки потентен увезени директно од изворот.Одлична дигестивниот Triphala Ghee за внатрешна и за надворешна употреба.Herbalized Ghee се одличен начин на полагање на билки како Ghee храни дигестивниот тракт и им овозможува на билка да се вари и се апсорбираат подобро во телото, како во однос на преземање на суровини прав или капсули.Спакувани во стаклена тегла (7 мл).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа