.

.

Salomon Однапред Кожата 5 Поставите Работи Хидратација Вест

Salomon Однапред Кожата 5 Поставите Работи Хидратација Вест

DEN 3138.24
Достапност
Залиха

На ADV КОЖАТА 5 го прави лесно да пристапите до вашиот најважен и додатоци.Обновено затворање систем, во комбинација со Sensifit изградба, се прилагодува на вашето тело форма прецизно и брзо.Тоа е крајната решение бара издржливост тркачи.Прецизни фитинг вршење на систем за да се бара издржливост тркачи.Интегрирани мека колби да може лесно да се пијат веднаш штом ќе се чувствуваат жеден, и останува балансирана кога ќе се кандидира, па можете да им помогнам на граница и да останете хидрирани.Интегрирани мека колби да може лесно да се пијат веднаш штом ќе се чувствуваат жеден, и останува балансирана кога ќе се кандидира, па можете да им помогнам на граница и да останете хидрирани.На Sensifit изградба нуди сит, прецизни, удобно се вклопуваат и да се балансира товарот од напред и од назад, па можете да се движите повеќе слободно и побрзо.Salomon Унисекс-Возрасни Однапред Кожата 5 Поставите Работи Хидратација Вест.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа