.

.

Ал Амин Премиум Квалитет Зеленчук Ghee - 2Cans -2Liter / 64oz. - سمن نباتي فاخر بنكهة السمن الحيواني

Ал Амин Премиум Квалитет Зеленчук Ghee - 2Cans -2Liter / 64oz. - سمن نباتي فاخر بنكهة السمن الحيواني

DEN 599.76
Достапност
Залиха

Богати Премии Зеленчук Ghee. سمن نباتي ممتاز بنكهة حيواني.Богата со Зеленчук Ghee од страна на Ал Амин Храна -2 Лименки -2 Литар/64 Оз секој. سمن نباتي ممتاز بنكهة حيواني من إنتاج الأمين للأغذية - تركيا Ghee е форма на појасни путер дека потекнува од Индија.Најчесто се користи во повеќето Блискиот исток кујна, ghee додава богат вкус и содржината на јадења.Совршен со : - Ориз - Печење - Чорби Бродови како 2 Калај Лименки.Бесплатен Превозот !.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа