.

.

АМЕРИКАНСКАТА ФАБРИКА РАЗМЕНА Колорадо Сина Spruce Дрво Вистински во Живо Растение, 10 Тенџере, Зашеметување Зеленило

АМЕРИКАНСКАТА ФАБРИКА РАЗМЕНА Колорадо Сина Spruce Дрво Вистински во Живо Растение, 10 Тенџере, Зашеметување Зеленило

DEN 1106.88
Достапност
Залиха

Вода или стави коцки мраз во вашиот тенџере дневни и магла вашето дрво да помогне во одржување на влага.Кога ќе го добиете вашиот Колорадо Сина Spruce нежно unbox неа, магла на зеленило и проверка на почвата за влага.Кога сте подготвени да се засади, донесе вашето дрво надвор да се заштитени, најмногу сомнителни, областа и вода и тоа добро.Додека во вашиот дом, имајте на Сина Spruce подалеку од топлина отвори и drafts (недовршени).Сина Spruce се направи совршен внатрешна или надворешна декорација за дом, канцеларија, хоризонтален и во градина.Американската Фабрика Размена е Флорида врз основа расадник со над 35 години на растенијата грижа експертиза.На Колорадо Сина Spruce дрво, Picea Pungens, има цврсти длабоко blueish зелени гранки и конусна форма.Нашите лозарите рака-одберете најдобрите растенија се достапни во текот на сезоната на растење за повеќето тесно натпревар нашата фабрика слики.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа