.

.

Сушени Pampas Трева Оркестарот Вазна Дом Дизајн Аранжмани,Природни Pompous Тревни Растенија Меки Вештачки Faux Полињата за Цвет Произлегува Куп за Свадба Вратата Венец Boho

Сушени Pampas Трева Оркестарот Вазна Дом Дизајн Аранжмани,Природни Pompous Тревни Растенија Меки Вештачки Faux

DEN 479.52
Достапност
Залиха

????【ПРИРОДНИ СУВИ ЦВЕТ】Ова е идеален подарок!Навистина шик објект, кој прима ова убаво заградени производ ќе сакаат своите исушени цвеќиња момент тие ги стават своите очи!Оваа Naturel Сушени Pampas Трева никогаш не се пролева или мирис stenchy.Произлегува и лисја се големи, високи и меки.Кога ќе го ставите сушени pampas трева во вазна, тие ќе го пополни вашето вазна целосно. 1 Пакет pompass трева е доволно да се пополни вашиот вазна. ????【ПАКЕТ СОДРЖИНА И ГОЛЕМИНА ДЕТАЛИ】Избрана 65 Компјутери pampas трева, вклучувајќи 20 Компјутери мала жолта трева,5 Компјутери бела pampas трската, и 10 Компјутери браун pampas трската, 20 Компјутери pampas трската, и 10 Компјутери bunny на паунот трева.Цвет Раководител Должина 12"-17" (30-45cm),Вкупната Должина 20"(50cm), Оваа pampas тревни растенија сосема природно само со точниот износ на пената, овие pompous трева рачките додадете елегантен допир на било венец, пердув аранжман, или вазна. ????【МЕКИ И МЕКИ】квалитетот на нашите Pampas Трева е иста како што е прикажано на слики, бидејќи тие се вистински слики од нашите падне вештачки цвеќиња за декорација.Произлегува се силни и повеќе Свилен во споредба со другите поради неговата природна чиста и висок квалитет.Преку нашата претенциозност и внимателни технологија на обработка, сите полиња за трева може да се задржи најмногу оригиналниот цвет изглед и природна убавина, нема чуден мирис, а вие не треба да се грижите околу еден вид алергија на полен. ????【ТОПЛО ИЗВЕСТУВАЊЕ - ДОДАДЕТЕ сончева СВЕТЛИНА】pampas Од трева оркестарот се спакувани во кутија и го гмечи, ве молиме оставете pampas тревни растенија во сонцето за неколку часа или оставете ги на вашиот цвет кревет за неколку дена, пердув ќе бидат меки повторно.Тоа е нормално за вирусот, бидејќи тоа е природно сушено растенијата.Вирусот ќе биде минимално откако ќе се одвива во вазна. ????【НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК】Нашата пакет на pompous трева, исто така може да се користи како уникатен подарок за вашата љубов на оние на различни настани како Денот на Вљубените подароци, Роденденски подарок, Годишнина подарок, Ден на Мајката подарок, Boho Свадба декорација тц.Овој пакет на pampass трева е доволно да се користи како Boho свадба оркестарот.Можете исто така да се стави на овој сушен pompas трева за статистика табела за да ја зголеми својата убавина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа