.

.

Mepra AZB10001145 Бифтек Вилушка, 24 Компјутери, од не ' Рѓосувачки Челик

Mepra AZB10001145 Бифтек Вилушка, 24 Компјутери, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 7168.56
Достапност
Залиха

Изработени со највисок квалитет на 18/10 нерѓосувачки челик.Многу издржливи, ергономски машина за миење Садови безбедно.Збогатете го вашето јадење искуство со прекрасниот италијански flatware.Бифтек Вилушка, 24 Компјутери.Изработени со највисок квалитет на 18/10 нерѓосувачки челик.Многу издржливи, ергономски.Машина за миење садови безбедно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа