.

.

Sunnydaze Woodland Снешко Ѕвезда Празник Декорација со LED Светла - Празник Зима Запалени Статуа Figurine за Маса, Камин Mantel, и Полица - Батерија-Управувана Пред Осветлена Акцент -

Sunnydaze Woodland Снешко Ѕвезда Празник Декорација со LED Светла - Празник Зима Запалени Статуа Figurine за Маса,

DEN 1439.76
Достапност
Залиха

Поставен зима акцент : Ова запалени снешко ѕвезда е идеален за на маса централен, камин mantel, полица, или било каде на друго место би сакале да ги додадете празник се расположи.Оваа woodland снешко ѕвезда мерки 14.5" L x 3" W x 14" H и тежи 5.6 lbs.Направен да трае : "Овој празник декорација е направен од магнезиум оксид така може да прикажува година по година.На woodland снешко сцена карактеристики 5 LED светла.LED светлата бараат 3 ААА батерии да работат (батерии не се вклучени). 1 ѕвезда figurine : Ова весели зимски декорација карактеристики на снежен човек со црна капа и црвена шамија веднаш до зимзелени дрво.Ѕвездата е изгледот на природни woodgrain и кората рабови за традиционалните селски изглед.Whimsical празник декорација : внатрешна снешко ѕвезда статуа прави празнична прилог на вашата дневна соба, трпезарија, спална соба, ходникот, гостинската соба, или канцеларија.Грижете се-бесплатно купување : Sunnydaze Оркестарот грбот на своите производи со 1-година производителот. 5 LED светла ја осветлат оваа зимски земјата на чудата ѕвезда со весели сјај.Светла бара 3 ААА батерии да работат (батерии не се вклучени).Празник ѕвезда снешко figurine е направен од магнезиум оксид (Mg O).Ѕвезда е наменет за внатрешна употреба.Неутрални тонови се совршени за модерна farmhouse празник оркестарот тема.Зимски земјата на чудата сцена додава пријателски допир да вашиот одмор оркестарот сите зимски долго.Додадете селски празник навиваат за вашиот дом, со овој ѕвезда во облик на woodland снешко figurine.Светла околу ѕвезда додадете топлина да било затворен простор за живеење за време на сезона.Durably изградена на магнезиум оксид, оваа шармантна зима оркестарот е сигурен да биде главен за многу сезони во вашиот дом.Оваа статуа бара 3 ААА батерии за напојување LED светла (ве молиме имајте предвид, батерии не се вклучени).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа