.

.

Antifog Транспарентен Face_Mask, Не Магла Јасно Face_Mask со Филтер за Возрасни, Пластични Дише Обновливи Лице Штит

Antifog Транспарентен Face_Mask, Не Магла Јасно Face_Mask со Филтер за Возрасни, Пластични Дише Обновливи Лице

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Направен во САД. ✨✨[Јасно Face_Mask] : Со професионално дизајнирана отвори наоѓа на брадата и образите, нашите производи може значително да го намали ризикот на носител и околните луѓе кои доаѓаат во контакт со atomized честички. ✨✨[Clear_Mask] : Со прилагодливи ремени и отвори за да се подобри breathability, можете да го носат нашиот transparent_mask на целиот ден, без било иритација.Заборавете на narrow_masks и да уживате во чист удобност донесе од страна на нашите професионално дизајнирана не-fogging_masks. ✨✨[Face_Mask Filter] : Нашите производи се сигурни дека сте безбедни од капки, течности, прашина, и плунката со пластични устата shield.Тоа може ефективно го блокира плунката и прашина и да се спречи плунка од јавните од други луѓе или објекти.Опфаќа површина од носот до брадата за сеопфатна лицето заштита за да се заштити здравјето на вас и вашето дете.Тоа се користи за дневна заштита, ресторани, супермаркети заштита. ✨✨[Face_Mask Обновливи со Филтер] : дозволете другите да ја видите вашата насмевка!!! ! 100% целосно транспарентни, нема да непознати шарм на вашиот кармин.Лесен за употреба, не се грижите за триење на вашата шминка.Висока ефикасност филтер елемент на владата е усвоен за да се изолира загадувањето на воздухот.Станот елегантен дизајн ќе биде удобно да се носат во текот на целиот ден долго. ✨✨[Clear_Shield] : Можете да го користите на било каков повод или превоз : автобус, такси, велосипед, мопед, административни, елегантен, слободно време, модерната..во вашиот бизнис, состанок, на работа, со пријатели, им даде на Тие вашиот cutest насмевка. ✨✨[Filter_Mask] : Иако овој модел е една големина која е идеална за сите, тоа е погоден за популаризација.Без оглед на тоа што лицето форма, тоа може да биде добро прилагодени бидејќи спектар на покриеност е фиксна и да се прилагоди.Не грижете се!.Транспарентен Face_Mask анти магла shield безбедност заштитна опрема филтри за face_mask face_mask обновливи со филтер clear_masks за adults Product опис : ергономски дизајн и својот елегантен естетика направи некој додаток за секојдневна употреба за секоја прилика и време од годината.Направени од високо квалитетен и транспарентен Поликарбонат, тие се обновливи, само измијте ги добро со сапун и вода и исушете ги со мека крпа.Материјал : PC Боја : транспарентна Применливи луѓе : Возрасни (унисекс) Pacakge Вклучуваат : 1x Clean_Mask.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа