.

.

Велигден Јајца за Велигденските Празници Правоаголник Складирање Кошница Расклопна Складирање Корпа за бебе соба Играчки, Книги Водоотпорен Кошеви за Плакарот П?

Велигден Јајца за Велигденските Празници Правоаголник Складирање Кошница Расклопна Складирање Корпа за бебе соба

DEN 599.76
Достапност
Залиха

Платно.Големина : 14.2"L x 10.2"W x 8.3"H. Совршен начин да се задржи на работи организирани во стилски и декоративни начин.Можете да ги користите за чување облека, играчки, книги, чевли или било какви други предмети за домаќинството околу куќата, да ги задржи на куќата чиста и уредна.Здрав можете да го користите како попречи да се стави на вашата облека, чорапи, здолништа, долна облека и чевли во; можете дури и да го користите како шопинг торба.И таму се повеќе се користи на чекање за вас да се истражуваат.Спецификација на производот : Висок капацитет : Големина : 14.2"(L) x 10.2"(W) x 8.3"(H) / 36 x 26 x 21 cm Premium Материјал : Материјал : Canvas Why изберете нас?"Linqin" е професионална прилагодено за дома чување кошница дизајнер и производител.Ние произведуваме разноврсна големи димензии чување на кутии со различни бои и симпатична домот модели.Тоа е совршена декорација за да расадник, дете¡s соба, playroom, спална соба, апартман, дневна соба, перална и вашиот уникатен дом.Нашите декоративни кутии за складирање се доволно голема за да продавница за апарати за домаќинство предмети како облека, чорапи, чевли, книги, крпи, дете играчки, препарирани животни, кучето & мачка играчки, и повеќе додека ги нуди многу простор да се организира сите на вашите мали essentials за да ви помогне да ги задржи вашиот дом уредни и чисти!Надворешниот слој на почетниот складирање кошница се направени од издржлив платно, внатрешниот слој е направен од водоотпорен ЈП слој ткаенина.На лесни ткаенини ви овозможува да се земе вашата кошница оди со леснотија.Дури и ако тоа не е во употреба, тоа може да биде укината и го стави во фиока или на некоја полица како декорација.Продавница за тоа без никаков напор, земајќи малку простор!Уживајте во организирана, средена дома со нашите едноставен, но стилски памук јаже кошеви.Цел твое сега и да каже good-bye да нередот и хаос што денес!Топло Совети : Оваа складирање кошница не е машина перат, само избришете ја со влажна сунѓер или крпа.Складирање организатор доаѓа со компресија пакување, што може да предизвика брчки во текот на долги транспорт.Ова е нормално и таа ќе се опорави по еден период на време.Тоа исто така може да бидат отстранети со фен за коса и пареа железо.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа