.

.

X-DREE 4 Парчиња Коаксијален Видео Земјата Јамка Isolator Balun BNC Машки да се Женски за видео надзор Камера(Isolatore ди јамка видео coassiale da 4 pz. Balun BNC da maschio на femmina по telecamera видео на

X-DREE 4 Парчиња Коаксијален Видео Земјата Јамка Isolator Balun BNC Машки да се Женски за видео надзор Камера(Isolatore

DEN 738.96
Достапност
Залиха

Конектор Тип : Balun BNC; Жица Должина : 20cm.Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични,Метални.Коаксијален Влез/Излез Отпор : 75 Ohm;Земјата Изолација : >90d B >50 hz.Пакет Содржина : 4pcs x Balun BNC Машки да се Женски(Contenuto della confezione : 4pcs x Balun BNC da maschio на femmina.Изолација Напон : DC 600 V (Min);Отпор на Изолација : 100 Ohm(Tensione ди isolamento : DC 600_V (Мин.); Resistenza ди isolamento : 100 M Ohm. 4 Парчиња Коаксијален Видео Земјата Јамка Isolator Balun BNC Машки да се Женски за видео надзор Camera Features : 1.100% сосема нов и висок quality2. BNC машки да BNC женски со мини кабел 15 од двете страни.3. Пасивни, без моќ е потребно.4. Ја спречува видео-сигнал нарушување предизвикано од видео земјата циклуси.5. Ја елиминира слика кинење, крстот се зборува и да се тркала.6. Ја спречува енергетски кабли поставени од страна на другите меша со CCTV систем.7. направен во ТЕЛЕВИЗОРИ (Транзиторни Напон Suppressors) за пренапони protection Description во Spanish Isolatore ди јамка видео coassiale da 4 pz.Balun BNC da maschio на femmina по telecamera CCTVTipo connettore : Balun BNC; Lunghezza filo : 20 cm Paese ди produzione : CINA; Materiale : plastica, metallo Resistenza ingresso / uscita coassiale : 75 Ohm; Isolamento del terreno : > 90 d B> 50 Hz Contenuto della confezione : 4pcs x Balun BNC da maschio на femmina Tensione ди isolamento : DC 600_V (Мин.); Resistenza ди isolamento : 100 M Ohm.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа