.

.

Вештачки Цвеќиња Грмушки за Надворешна Faux Пластични Растенија Зеленило, УВ Отпорни на Растенија за Цвеќиња Декорација (119M,Style1,2)

Вештачки Цвеќиња Грмушки за Надворешна Faux Пластични Растенија Зеленило, УВ Отпорни на Растенија за Цвеќиња Декорација

DEN 405.12
Достапност
Залиха

Пакетот вклучува : Две/Четири снопови на вештачки Молец Орхидеи,секој faux цвеќињата имаат 8 флексибилни произлегува и 16 цвет глави.Блиски на природата Должина : 21", се Одвиваат ширина : 16".Оваа лажна цвет е 2-3 пати поголем од нормалниот стил.Секој цвет дојде како блиску до реалниот како што може да се нудат точно-на-животот petal и зеленило текстури.отворено вештачки растенија имаат многу природни и реални изглед да ви донесе бујна дали во затворени простории или на отворено.УВ Отпорни : Пластични растенија е ув отпорни и никогаш да не исчезнат, Пронаоѓа изгледа Вештачки цвеќиња се совршени за било уредување проект или оркестарот стил.Оваа свила грмушки, нема никогаш да умре исклучување и лесно се грижи за неа може да се против Жестока правец на Rainstorm и инсолација.Мултифункционален декорација-дизајниран за надворешна употреба во затворени простории декорација.Овие lifelike лажни цвеќиња додадете шармантна шарм на вашата пред тремот, walkway, градина,кујна, прозорецот,дневна соба, трпезариска маса, спални, тераса и градина ограда.Вештачки цвеќиња се многу погодни за секојдневна дом градина декорација, родендени, празници, свадби, спомен места, DIY проекти, итн.Белешки : УВ отпорни faux отворено пластика, Нема потреба да се грижите за исчезнува.Секој букет се стави затвори со цел да се намали простор,откако ќе го добиете производот, ве молиме рачно се одвиваат гранките и да се приспособат на обликот на листовите.Дали сакате да ги користите вештачки цвеќиња, кои се посоодветни за Американската вили?. ● Оригиналниот дизајн, специјално дизајнирани за Американската вили, уникатен стил не се достапни на пазарот, повеќе од 80% поголеми од обичните стилови на пазарот. ● Погоден за градина сцени, внатрешна декорација, оградата декорација. ● 100% богородица материјали, не користете го и не се полоши од рециклирани материјали. ● Заштита од сонце, долго-траен боја не избледуваат.Суровини направени Во Сингапур.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа