.

.

SODIAL A1707 Лаптоп Тастатура за 15-Инчен A1707 Лаптоп Внатрешни Замена на Тастатурата (НИ Layout)

SODIAL A1707 Лаптоп Тастатура за 15-Инчен A1707 Лаптоп Внатрешни Замена на Тастатурата (НИ Layout)

DEN 1708.80
Достапност
Залиха

1. Применливи модели : за 15 инчен A1707 лаптоп тастатура. 2. Производот државата, е 100% сосема нов, со целосна функции и добри перформанси.Тастатурата е тестиран и работи нормално, која е многу погодна за вашиот лаптоп. 3. Чувствителни да Притиснете и лесен за употреба.Силна компатибилност, погоден за 15-инчен лаптоп вградена тастатура. 4. Клучната работа е мазна, без замрзнување, брз одговор, обезбедување на вас со иста искуство. 5. Лесен за инсталација : можете лесно може да се размонтираат и да го замените вашата тастатура, кој е издржлив.SODIAL Спецификација : име на Производ : лаптоп keyboard Keyboard распоред : USApplicable бренд : за Боја : black Material : Метал + plastic Package Содржина : 1 * лаптоп тастатура.

Параметрите на стоката

Product name:
laptop keyboard
Keyboard layout:
US
Applicable brand:
for
Colour:
black
Material:
Metal + plastic
Package Contents:
1 * laptop keyboard :

Подобро ви се допаѓа