.

.

1994 Година Тед Вилијамс Ко. Роџер Staubach МАК Фудбалот Хоби Кутија на Трговски Картичка Пакети

1994 Година Тед Вилијамс Ко. Роџер Staubach МАК Фудбалот Хоби Кутија на Трговски Картичка Пакети

DEN 1558.80
Достапност
Залиха

Ова е кутија од 36 10-картичка пакети.Секој пакет, исто така, содржи pog картичка.На Тед Вилијамс Ко.само произведени еден фудбалски картичка во собата.Тоа вклучува разновиден микс на стари и нови играчи.Ова е кутија од 36 10-картичка пакети.Секој пакет, исто така, содржи pog картичка.На Тед Вилијамс Ко.само произведени еден фудбалски картичка во собата.Тоа вклучува разновиден микс на стари и нови играчи.Вметнете ја поставува вклучуваат "Врежани во Камен", "Почит кон Џони Unitas", "Патот на Величината", на "Џим Окленд Колекција", Инстант Реприза [хоби само] и "ЛП". 1 pog по пакет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа