.

.

WEBEEDY Птица Стојат Костур со Фидер Вода Чаши Сад, Папагалот Огледало Играчки за Птичји Кафез, Птичји Кафез Играчки, Прибор за Мали Cockatiels, Conures, Parakeets, Финч

WEBEEDY Птица Стојат Костур со Фидер Вода Чаши Сад, Папагалот Огледало Играчки за Птичји Кафез, Птичји Кафез Играчки,

DEN 616.80
Достапност
Залиха

Папагалот огледало играчки : птица стојат костур со огледало,вашите птици да може да му се восхитуваат себе за време на јадење или играње, обезбедување на духовни и физички забава, олеснување на притисокот и досада.Двојно птица сад : две птица чаши со птица платформа ги исполнува двојна потребите на птици да се јаде и пие вода.Вашиот птица може да се јаде со придружник, кој може да ја зголеми својата среќа и да ја намалат осаменоста.Широк применливост : нашата птица храна сад во собата може да се задоволат потребите на папагал живеалиште, птица хранење, птица одмор, папагалот вода за пиење, вежбање џвакање функција и така натаму.Добра играчка за вашето птица да се опуштите и да се игра!.Високо квалитетен материјал : нашата птица храната сад во собата е направен од природно дрво и од не ' рѓосувачки челик, кои стојат носат и солза и се противи рѓа и пукнатини, не-токсични и безопасно, безбедно и издржливи.Производ големина : за 6,3 инчи/16cm x 6,3 инчи/16cm x 5.5 инчи/14cm.Погодна за средни до мала големина папагали, parakeets, conures, finches, cockatiels, canaries и lovebirds и други слични големина птица.Се воведе WEBEEDY Птица Стојат Костур со Фидер Вода Чаши Сад, Папагалот Огледало Играчки за Птичји Кафез, Птичји Кафез Играчки, Прибор за Мали Cockatiels, Conures, Parakeets, Финч Погодна за средни до мала големина папагали, parakeets, conures, finches, cockatiels, canaries и lovebirds и други слични големина птица.Спецификации Материјали : дрво Објект Димензии : 6,3 инчи/16cm x 6,3 инчи/16cm x 5.5 инчи/14cm Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3 см разлики поради прирачник за мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа