.

.

Темно Зелена/Бела Силиконски Восок Сад Не Држи Храна Одделение 26ml Хексагонални Honeybee Тегла 5 се Концентрира Мат Подлога од страна на X-Вредноста

Темно Зелена/Бела Силиконски Восок Сад Не Држи Храна Одделение 26ml Хексагонални Honeybee Тегла 5 се Концентрира

DEN 170.40
Достапност
Залиха

БЕЗБЕДНА : Капаци се Дизајнирани да Остане на Тесни.ВИСОК КВАЛИТЕТ со СИЛИКОНСКА - Не-Стап Силикони,тие се меки, squeezable и bounceable.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : машина за миење Садови / Микробранова / Замрзнувач Безбедно.УПОТРЕБА : Восок Складирање Сад е Погоден за Чување на Нега на Кожата Крем, Електронска Цигара масло, Сликарство, Lip Balm, Зачини, Таблети и сл.Екстра Силикони Подлога се Справи со stickiest концентрати со НУЛА отпад или хаос.Пакет содржи : 1 Хексагонални Honeybee Силикони Сад 26ml 1 Хексагонални Црна Граница Мат 1 Резба Алатка Производ Функција -Size : Сад-W52mm*H30mm, 37grams, има 26ml на било која се концентрира на производот;Мат-5 инчи -X-Вредноста Восок контејнери доаѓаат во боја комбинација направен од висок квалитет со Силиконска -Висока температура отпор-40 F да 480 F,е невозможно да се загрози -Нашите восок контејнери имаат замрзнувач, топлина и да се загрози отпорни, bounceable -Лесен за употреба и чисти, еднократно, замрзнувач микробранова машина за миење садови безбедно-Овој сад е совршено решение за справување со леплива материјали како што се зачувување на lip balm, зачини, восок, сликарство, крем и многу други usages -Нема потреба да се грижите за вашиот концентрати лепење на сад повеќе од сите наши контејнери или не-стап.Но, не грижете се, сите наши восок контејнери се лесно да се чисти и може да биде фрлена во машина за миење садови. -Не гледам понатаму за вашите додатоци и да ја додадете нашата контејнер за вашата кошничка денес!Напомена : 1.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува мала разлика на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира ист 2.За било какви прашања, ве молам само да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнат во целосна експлозија. 3.Ви благодариме за купувањето и ние во голема мера го цениме вашето мислење!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа