.

.

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #54 Бил Guerin Едмонтон Oilers

1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка 54 Бил Guerin Едмонтон Oilers

DEN 47.76
Достапност
Залиха

Едмонтон Oilers.Бил Guerin.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 1999-00 Горната Палуба Златни Резерви Службен Хокеј NHL Картичка #54 Бил Guerin Едмонтон Oilers.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа