.

.

Памучна Подлога, 100Pcs/Кутија Расположливиот Шминка Памук Влошки Козметички Смена Чистење Избрише, Шминка Смена Круга Чисти Влошки

Памучна Подлога, 100Pcs/Кутија Расположливиот Шминка Памук Влошки Козметички Смена Чистење Избрише, Шминка Смена

DEN 165.36
Достапност
Залиха

Направени од високо квалитетни памук, не е лесно да се солза или да ја напуштат остаток на памук на лицето.Природни состојки за нега на вашата кожа, без стимулација и мека на допир.Сува и влажна со двојна употреба, да ги задоволат вашите различни шминка барања.Добра апсорпција на вода, може да помогне на вашата кожа целосно да се апсорбира влага и да ги зачувате лосион.Повеќе намени, погодно за вашата дневна чистење.Тоа може да се користи за да се шминка, отстранување шминка, дали лицето чистење и така натаму.На памук шминка влошки може да ви помогне во отстранување на шминка, мека и свиленкаста текстура се грижи за вашата кожа.Тоа има голема вода заклучување ефект, помага кожата целосно да се апсорбира.Тој е направен од висок квалитет на природен памук, нема да им наштети на вашата кожа, не е лесно да се солза.Карактеристики : Направен од висок квалитет на памук, не е лесно да се солза или да ја напуштат остаток на памук на лицето.Природни состојки за нега на вашата кожа, без стимулација и мека на допир.Сува и влажна со двојна употреба, да ги задоволат вашите различни шминка барања.Добра апсорпција на вода, може да помогне на вашата кожа целосно да се апсорбира влага и да ги зачувате лосион.Повеќе намени, погодно за вашата дневна чистење.Тоа може да се користи за да се шминка, отстранување шминка, дали лицето чистење и така натаму.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Шминка Памук Влошки Материјал : Памук Објект Тежина : Околу. 29g / 1oz Количина : 100 Pcs Пакет листа : 1 Кутија на 100 Pcs Памук Влошки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа