.

.

Elitzia ETBP001 Blackhead Вшмукување Машина Отстрани Blackhead Акни Мртвите Кожата Мазна Лузна

Elitzia ETBP001 Blackhead Вшмукување Машина Отстрани Blackhead Акни Мртвите Кожата Мазна Лузна

DEN 1282.56
Достапност
Залиха

Технологија : 1.Вакуум Вшмукување Овој производ усвојува 'вакуум вшмукување зацврстување на кожата тенок лице', работната принципот на својата единствена вакуум систем, да нежно подигнете масажа на кожата, промовирање на крвта и лимфните циркулацијата, ја прават кожата станува се повеќе компактен сјај. 2.Микро кристал линија Сонда Овој производ е опремен со микро кристал линија сонда, направи повеќе од 100000 природни минерални микро кристал линија дупчење честички, ефикасно остварување на оштетени епидермисот cutin клеточното стареење, груба недостатоци мобилност, избегне прекумерна акумулација на мртвите клетки на кожата, имајте мазна кожа, нежна, светла сјај.Функции : 1) вакуум вшмукување зацврстување на кожата 2) спречување на меланин депонирање 3) подобрување на тенот 4) зајакнување на кожата одбрана способност 5) одржување на кожата цврста и еластична 6) исчезнат меланин места.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа