.

.

Qidelong Обновливи Намирници Кеси Количка за Шопинг Кеси Голема со Прикачување Торбичка Тешки Tote Кеси Машина Перат

Qidelong Обновливи Намирници Кеси Количка за Шопинг Кеси Голема со Прикачување Торбичка Тешки Tote Кеси Машина

DEN 167.76
Достапност
Залиха

100% Полиестер. ✅【X-голем Капацитет и Здрав】Нашите обновливи шопинг tote кеси може да се одржи до 50+ фунти на намирници и да го замени 2-3 конвенционалните намирници кеси.Намирници шопинг кеси се зајакне со пристрасност лента, која ги прави да се одржи тешки товари безбедно.Долги рачки на количка за шопинг торба дозволи за рака чување или носење на рамо за повеќе удобно носење, совршен за користење на нашата голема обновливи торби за купување, намирници, патување, складирање и практични за секојдневна употреба!. ✅【Виткање Удобен и Лесен за Носење】Нашите обновливи шопинг кеси лесно може да се свитка во прилог џеб-големина торбичка, така што можат да носат намирници кеси во вашата чанта или автомобил без преземањето премногу простор.Тоа е многу погодно да намирници, шопинг и патување со користење на обновливи намирници кеси. ✅【Машина Перат и Еднократно】Се перат е задолжително за секој обновливи намирници шопинг кеси.Нашите packable рециклирање супермаркет шопинг кеси се Машина Перат!Фрли ги во право во машина за миење за да го зачувате вашето време!Вие може да помогне за намалување на вашето влијание врз животната средина со користење на обновливи кеси. ✅【Rip-стоп Ткаенина и Водоотпорен】Обновливи tote кеси во трајни ripstop полиестер ткаенини со парична казна крои, кои се цврсти доволно да издржи тежина до 50lbs.Кеси со водоотпорен, издржлив материјал може да се направи отпорни rips и вода.Па тоа е корисно за врнежлив ден. ✅【Погоден За Различни Прилики】На количка за намирници кеси се мода, така одлични за дневна материјали кога ви се потребни за патување или роденден подарок, ноќта на Вештерките, Божиќ ден, празник, намирници продавница, супермаркет, итн.Нашите сет на обновливи кеси може да додадете малку забава во шопинг намирници. 【Детали за производот】Име : Еднократно Намирници Bags Color : Black Folded Големина : 5.7"x 5.5"Проширена Големина : 24" x 15" x 6"Материјал : висококвалитетен Полиестер Ткаенини 【Пакет се Вклучени】3 × Обновливи Шопинг Кеси 【Производ Предност】 1. Нашите обновливи шопинг tote кеси може да се одржи до 50+ фунти на намирници и да го замени 2-3 конвенционалните намирници кеси. 2. Додека шопинг кеси се здиплени, тоа лесно се вклопува во вашата чанта или напуштање во автомобил и не преземањето на секоја соба. 3. Нашите packable рециклирање супермаркет шопинг кеси се Машина Перат!Фрли ги во право во машина за миење за да го зачувате вашето време! 4. Кеси со водоотпорен, трајни полиестер ткаенини материјал може да се направи отпорни rips и вода.Па тоа е корисно за врнежлив ден. 5. Вие може да помогне за намалување на вашето влијание врз животната средина со користење на обновливи кеси.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа