.

.

Netual Книжени Копчето, Ѕвончето Зборува Копчето за Снимање Звук Кутија 30 Секунди Куче Копчиња за Комуникација Милениче Обука Ѕвончето, Смешни Подарок за студии Office Ho

Netual Книжени Копчето, Ѕвончето Зборува Копчето за Снимање Звук Кутија 30 Секунди Куче Копчиња за Комуникација

DEN 287.76
Достапност
Залиха

【РЕКОРД БИЛО 30 СЕКУНДИ】- Рекорд триесет секунди на звук, музика, зборува, или она што ви се допаѓа.Ова ви овозможува да го користите тоа во неограничен број на начини дома, во канцеларија, на училиште, шега, или замолчени подарок. 【Лесно да се снима】- Тие се лесно да се снима, и може да се користи за различни команди или како сирена во trivia игра.Овој звук копче има вграден-во мека пролет, па дури и деца и стари лица може лесно да притиснете тоа. 【Милениче Обука Ѕвончето】- Рекорд до 30 секунди на кој било звук на овие копчиња за да се обучуваат вашето куче да се зборува.Снимите команди како што се вода, гладни, игра, или нешто друго што ви треба.Лесен за вашиот кутре или маче за да се погоди или притиснете го копчето за големи рамни копчето со неговата шепа или носот да се направи чист звук.Тоа е одличен подарок за вашата прекрасна домашни миленици. 【Забава, Подароци】На копчето за снимање е одлична за се Забавува интеракции, бељи, биро gadgets, оставете порака, испраќање на вашите пријатели далеку и така натаму.Најпознатите креативни роденден/празник подароци, оставајќи го ви со незаборавни спомени!. 【Заштита на животната средина Материјал】На копчето е изработен од ABS пластика, која е природен и еколошки.Таа се напојува со две ААА батерии , ниска потрошувачка на енергија, долг рок на употреба.Овој глас копче е дефинитивно одличен подарок идеја, шега играчка или канцеларија trinket.Можете да добиете многу забава од тоа! ✔Игра Одговори Ѕвончето - Ре-книжени лесно копчето, да кажеме нешто за тоа однапред, користете го одговорот за вас!Времето за снимање е до 30 секунди. ✔Трајни и заштита на животната средина.Јасно репродукција функција за снимање на добри спомени! ✔Едноставен, лесен за употреба - Мали димензии, лесно да се носат и лесен за употреба.Може да се користи како phonograph меѓу семејството, компанијата и пријатели. ✔Преносни : 3.5 инчен*од 1,5 инчи, лесни, корисна и лесна за носење. ✔Anyplace : Не треба да се инсталира, само стави зборува копчето во било рамно место. ✔Среќен Интеракција : Користете обука ѕвона да се направи вашето куче среќен и да му даде комуникациски уред.Спецификација : Димензии : 3.5 х 3.5 х 1.5 инчен Напон : 1.5 V батерија *2 Материјал : ABS пластика Максимално Време на Снимање : 30 секунди Пакет Информации : Книжени Копче * 1 AAA батерии * 2 Прирачник за Корисникот *1 Како да работат зборува копчето ? 1.Поправи до 2 x AAA батерии. 2. Притисни на префрлете се на дното на катастарот на недвижности. 3.Притиснете на копчето за снимање на вашето гласовно или поздрав зборови, се зборува блиску до микрофонот ќе го направи вашиот глас погласно и јасно . 4.Притисни на префрлете се на дното за да се ИГРА. 5.Притиснете го копчето еднаш, убав глас игра. 6.Рекорд повторно ќе се отстрани претходните глас.

Параметрите на стоката

Size:
3.5 x 3.5 x 1.5 inch
Voltage:
1.5V battery *2
Material:
ABS plastic
Maximum Recording Time:
30 seconds
Package Information:
Recordable Button * 1 :
AAA batteries * 2 :
User Manual *1 :
How to operate talking button ? :
1.Fix up the 2 x AAA batteries. :
2. Push the switch on the bottom to REC. :
3.Press the button to record your voice or greeting words, speak close to the microphone will make your voice louder and clearly . :
4.Push the switch on the bottom to PLAY. :
5.Press the button again, nice voice play. :
6.Record again will remove the previous voice. :

Подобро ви се допаѓа