.

.

САЛАДИН Директни Д3-08TD1 Излезен Модул 5-28VDC, 0.5 A

САЛАДИН Директни Д3-08TD1 Излезен Модул 5-28VDC, 0.5 A

DEN 1864.80
Достапност
Залиха

Од нашата онлајн продавница инвентар, ние се продаваат САЛАДИН Директни Д3-08 TD1 Излезен Модул 5-28 VDC, 0.5 A. Спецификации : Модел # : САЛАДИН Директни Д3-08 TD1 Излезен Модул 5-28 VDC, 0.5 Повеќе Информации : 5-28 VDC, 0.5 А.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа