.

.

Vbestlife Алуминиум Линеарно Движење, Линеарна Топката Имајќи Слајд Блок Топката Имајќи Слајд Черупка Трајни Слајд Блок, за SBR12UU SBR10UU(SBR12)

Vbestlife Алуминиум Линеарно Движење, Линеарна Топката Имајќи Слајд Блок Топката Имајќи Слајд Черупка Трајни Слајд

DEN 381.60
Достапност
Залиха

Стандард обработка прави производ има висока заменливост.Површината оксидација третман, убави, и ' рѓа-доказ.Високо прецизен и стабилни перформанси.Внатрешноста слајд блок е висока прецизност лагер мечка.Школка е направен од метал, трајни производи за употреба.Функција : школка е направен од метал, трајни производи за употреба.Стандард обработка прави производ има висока заменливост.Внатрешноста слајд блок е висока прецизност лагер мечка.Површината оксидација третман, убави, и ' рѓа-доказ.Високо прецизен и стабилни перформанси.Спецификации : Модел : Димензии(Прибл.) Инсталација Завртка Големината(не се вклучени) Тежина SBR10 UU 36 x 32-милиметри / 1.4 x 1.3 во М5 67g SBR12 UU 39 x 40mm / 1.5 x 1.6 во М5 93g SBR16 UU 45 x 45mm / x 1.8 1.8 во М5 143g SBR20 UU 50 x 48mm / 2.0 x 1.9 во M6 185g Материјал : Метал Пакет Листа : 1 x Слајд Блок.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа