.

.

Камин Декоративни Светилки ,Предводена Пламен Ефект Пламен Камин Правец Светилка за Дома Декор Затворен Божиќ Украси

Камин Декоративни Светилки ,Предводена Пламен Ефект Пламен Камин Правец Светилка за Дома Декор Затворен Божиќ Украси

DEN 2193.60
Достапност
Залиха

Околу 18.5 ×20×10cm, вештачки пламен, нема да предизвика струен удар несреќа, побезбедно да се користи, тоа е совршен украс за секоја прилика.Неговата камин светилка изгледа како вистински пламен, тоа изгледа многу реална, но нема топлина.На ретро стилот е мал камин, создавајќи пријатна и удобна атмосфера.На уникатен и иновативен дизајн го прави овој камин светилка многу популарна.Тоа може да се напојува од батерии (не вклучувајќи го 3 АА батерии) или USB податочен кабел.Во прилог, на допир прекинувачот е исто така дизајниран да се зајакне чувството на употреба.Кога каминот светилка работи, светлината порази реал пламен и носи топол светлина во темната ноќ, создавање сјаен ефект за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста и есенски декорации.Овие декоративни камин светла се многу погодни за Божиќ украси, надворешна/внатрешна декорација, влезот украси, камин украси, палуба и двор украси или кујната кабинет блузи.Каминот светлина нема греење функција.Опишете : Име : Симулација пламен камин светилка (круг допре сензорот)Батерија спецификација : 3×АА батерии (не се вклучени)Тежина : 458 GMaterial : ABS инженеринг пластични + PP plastic Charging метод : USB/замени battery Use сцена : внатрешна декорација, пејзаж balcony Package Includingpacking листа : 1*Пламен камин светлина.

Параметрите на стоката

3×AA batteries (not included) :
Weight:
458G
Material:
ABS engineering plastic + PP plastic
Charging method:
USB/replace battery
Use scene:
interior decoration, landscape balcony

Подобро ви се допаѓа