.

.

Памук Смена Влошки, Чист Памук Додаток-слободен Памук Шминка, Едно време лак Смена Понуда за Нега на Кожата, Шминка Смена Шминка Додаток

Памук Смена Влошки, Чист Памук Додаток-слободен Памук Шминка, Едно време лак Смена Понуда за Нега на Кожата, Шминка

DEN 315.36
Достапност
Залиха

Со деликатна кутија за чување, многу чист и лесен за чување.Блага и нежна и без алергиски, можете да го користите за безбедно и одговара за сите на кожата.Направен од чист памук без никакви адитиви, која е многу мека и и удобно.На памучна подлога ќе не остаток на памук и без влакна ќе заспивам.Тоа може да се користи на мокра или сува, можете да го користите заедно со шминка вода или со сува козметика.Опис : производот е направен од чист памук без никакви адитиви, која е многу мека и и удобно.Тоа е благ и нежен и без алергиски, можете да го користите за безбедно и одговара за сите на кожата.Тоа е ултра-тенок дизајн ќе помогне да се намали отпадот и лосион и тоа би можело да промоција апсорпција на лосион.Тоа може да се користи на мокра или сува, можете да го користите заедно со шминка вода или со сува козметика.Со деликатна кутија за чување, многу чист и лесен за чување.Функција : Направен од чист памук без никакви адитиви, која е многу мека и и удобно.Блага и нежна и без алергиски, можете да го користите за безбедно и одговара за сите на кожата.Тоа е ултра-тенок дизајн ќе помогне да се намали отпадот и лосион и тоа би можело да промоција апсорпција на лосион.На памучна подлога ќе не остаток на памук и без влакна ќе заспивам.Погоден за нега на кожата, шминка смена, шминка пука брис вода, лак, избрише некоја.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа