.

.

2019 Donruss Holo Розова Бејзбол #113 Yoan Moncada Чикаго Белата Сокс Службен MLB Трговски Картичка од Panini

2019 Donruss Holo Розова Бејзбол 113 Yoan Moncada Чикаго Белата Сокс Службен MLB Трговски Картичка од Panini

DEN 47.76
Достапност
Залиха

Чикаго Белата Сокс.Yoan Moncada.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 2019 Donruss Holo Розова Бејзбол #113 Yoan Moncada Чикаго Белата Сокс Службен MLB Трговски Картичка од Panini.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа