.

.

Обновливи Памук Мрежа Намирници Перат Торба Војска-Зелена

Обновливи Памук Мрежа Намирници Перат Торба Војска-Зелена

DEN 167.76
Достапност
Залиха

⛺ ДОЛГО И ЕКСТРА ДЕБЕЛИ РАЧКИ ⛺ 100% Памук Нето Шопинг Торба имаат 12" подолго рачки.Екстра дебели рачки направи рамениците поудобно. ⛺ СУПЕР ЕЛАСТИЧЕН И ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ⛺ памук пребивање природно се протега, повеќе spacious.Net Шопинг Кеси се направи најдобро за чување на овошје, зеленчук; особено пливаат опрема во текот на летото и исполнувањето на Плажа Играчки, и слични работи.Вие нема да биде влечење песок дом во вашите чанти. ⛺ ЛЕСНО да се МИЈАТ ⛺ Оваа Памук Нето Торба е лесно се Перат.Вие не треба да се стави во било дополнителни напори за перење нив и овие кеси може лесно да се мијат во редовните машини. ⛺ СУПЕР ЛЕСНИ & СВИТЛИВА ⛺ На природен памук Нето Шопинг Торба е исклучително light-weight.Net Шопинг Tote може да се здипли во било кој облик и големина. ⛺ НЕМА ПОВЕЌЕ ПЛАСТИЧНИ ⛺ На реупотребливост на Нето Шопинг Кеси резултираше во многу начини на кои се спаси планетата од оштетување на пластични кеси.Секој пакет вклучува нето намирници торби, НЕ ПОВЕЌЕ ПЛАСТИКА, Ако сте во потрага по начини да се заштити животната средина од штетните влијанија и сакате да се обиде на различни начини на кои ќе ја испорача позитивно влијание врз нашата околина, тогаш ќе мора да престане со користење на пластични кеси и мора да се започне со користење на Нето шопинг торба.На реупотребливост на Нето Шопинг Кеси резултираше дека се спаси планетата од оштетување на пластични кеси.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа