.

.

Zamtac 3D Печатач Род Вратило КУПАТИЛА.СИТЕ 3мм Линеарна Вратило Должина 350mm Хром Позлатен Линеарна Водич Железнички Круг Род Вратило 1pcs

Zamtac 3D Печатач Род Вратило КУПАТИЛА.СИТЕ 3мм Линеарна Вратило Должина 350mm Хром Позлатен Линеарна Водич Железнички

DEN 873.60
Достапност
Залиха

Предмет тип : Линеарен Железница.Број на модел : 3мм.Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !може да се намали секоја должина !Тип : Линеарен shaft Diameter : 3mm Length : 350mm Material : 45 / high-јаглероден челик,хром позлатен,борбата против хард shaft Precision : G6 Hardness : За HRC58-60 Package Содржина : 1pcs 3мм-350mm Shipping Returns Policy100% се Врати, - Гаранција во 30 days We прифати враќа за размена, или Објектот специфики : Предмет тип : Линеарен Rail Model број : 3мм.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа