.

.

Yinpecly Lashing Рака 1.5 x5ft Прилагодливи Вратоврска Надолу Cam Ремени Товар Пакување на Рака со Токи до 661lbs за Кајак, Покривот Полици, Мотоцикл, Автомобил, Камион, Брод, Прико?

Yinpecly Lashing Рака 1.5 x5ft Прилагодливи Вратоврска Надолу Cam Ремени Товар Пакување на Рака со Токи до 661lbs

DEN 480.96
Достапност
Залиха

【СПЕЦИФИКАЦИИ】- Должина на : 1.5 Метри / 4.92 Ft; Width : 38mm / 1.50". 【МАТЕРИЈАЛ】- Вратоврска надолу е изработена од полипропилен, доаѓа со cam тока; ремени може да се прилагоди и да ги задоволи различни здрав потреби. 【ЛЕСНОТИЈА ДА КОРИСТИТЕ】- Рака со камери тока лесно може да се прилагоди за да се обезбеди товар товари на различни големини и подобрување на безбедноста. 【ПРЕДНОСТ】- Едноставна операција, лесен за употреба, не грижете се за тежината на инсталирање; рака додава сила и издржливост, безбеден и сигурен. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】- Cam тока ремени за полнење е одлично за само-возење патување, отворено, логистика, багаж ремени, исто така, може да се користи како за на рака или тензија бенд, обврзувачки и одредување на товар, кампување, подвижни апарати.Yinpecly Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Strap Description : 1. Карго вратоврска надолу е езера, доаѓа со ratchet менгеме; рака додава сила и издржливост.2. Силна practicability, широк спектар на примена : Може да се широко се користи во авто-возење патување, отворено, логистика, багаж ремени, исто така, се користи како за на рака или тензија бенд, врзани мотоцикли, велосипеди, канута и други предмети.3. Едноставна операција, лесен за употреба, не грижете се за тежината на инсталирање; ремени може да се прилагоди и да ги задоволи различни здрав потреби, безбеден и сигурен.Инструкции : Чекор 1 : Притиснете палецот ослободување на cam тока.Чекор 2 : се Хранат рака назад преку.Чекор 3 : Кога рака е целосно затегнато, отпуштете го копчето целосно да ја заклучите рака во место.Да се отстрани рака, притиснете палецот копчето и едноставно повлечете го на рака.Спецификации : Име на Производ : Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Strap Material : Polypropylene Main Боја : Blue Length : 1.5 Метри / 4.92 Ft Width : 38mm / 1.50"Пакет Содржина : 1 x Cam Тока Вратоврска Надолу Lashing Strap Note : 1. Користете само снопови без кршење.2. НЕ преоптоварување.3. Не куп на лентата.4. Кога се користи, ве молиме бидете сигурни дека ткаенина е да не се носат или се сече со остри рабови и агли.5. Не користите снопови за да го дигате прстот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа