.

.

Qinyayoa Велосипедизам Crankset Педалата Смена, Велосипедизам Чудак Тркала Extractor Лесно да се Инсталира Премиум Материјалот за Велосипед

Qinyayoa Велосипедизам Crankset Педалата Смена, Велосипедизам Чудак Тркала Extractor Лесно да се Инсталира Премиум

DEN 998.40
Достапност
Залиха

Велосипедот чудак тркала extractor е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, кој е издржлив.Овој велосипед чудак тркала extractor е многу лесен за употреба и многу удобен, отстранете ја завртки во минута рака.Велосипедот чудак тркала extractor бара 5/8 или 16mm / 0.6 во клуч, или само прилагодлив клуч.Завртка и да продолжи со вртење на сребро дел на алатката додека чудак почнува да се движи.Лесен за употреба, завртка црна дел на дното на алатката во минута додека не е точна.Функција : 1. Велосипедот чудак тркала extractor бара 5/8 или 16mm / 0.6 во клуч, или само прилагодлив клуч.2. Овој велосипед чудак тркала extractor е многу лесен за употреба и многу удобен, отстранете ја завртки во минута рака.3. Завртка и да продолжи со вртење на сребро дел на алатката додека чудак почнува да се движи.4. Лесен за употреба, завртка црна дел на дното на алатката во минута додека не е точна.5. Велосипедот чудак тркала extractor е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, кој е издржлив.Спецификација : Предмет Тип : Велосипед Чудак Тркала Extractor Material : Алуминиум Alloy Size : Прибл. 1.9x8cm / 0.7x3.1in Specification : Прибл. 14mm / 0.6 во Ракавот Пакет Листа : 1 x Crankset алатка.

Параметрите на стоката

Item Type:
Bicycle Crank Wheel Extractor
Material:
Aluminum Alloy
Size:
Approx. 1.9x8cm / 0.7x3.1in
Specification:
Approx. 14mm / 0.6in Sleeve
Package List:
1 x Crankset tool :

Подобро ви се допаѓа