.

.

HARR 22/26mm Силиконска Кожа Smart Watch Рака за Мажи Жени Брзо се Вклопуваат Види Бенд за Garmin Fenix 6X 5X 5 6 Хривнија Wristband Додаток

HARR 22/26mm Силиконска Кожа Smart Watch Рака за Мажи Жени Брзо се Вклопуваат Види Бенд за Garmin Fenix 6X 5X 5

DEN 878.40
Достапност
Залиха

100% Сосема нов и висок квалитет.Лесни и флексибилни бенд, porous дизајн, повеќе дише додека спорт.Спорт меки силиконски замена бенд за Garmin Fenix Smartwatch, се Чувствува удобно и флексибилни, не штети на кожата.Користење на високо-квалитетни материјали со стилски заврши, лесни и издржливи.Повеќе меки и удобни.Удобно чувства бенд добро за трчање, се искачи, и други спортови.Прецизни cutouts овозможува лесен пристап до сите порти и копчиња, сите карактеристики работат беспрекорно и удобно се вклопуваат останува на под влијание.Прецизно дизајниран да ви овозможи пристап до сите.Бренд 100% Сосема нов и висок квалитет.Посебно дизајниран конектор, Брзо ослободување на зглобот band Softness е умерен, носат многу comfortable Compression калапи, здрав и durable The големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални wrist Suit за 22 MM : За Garmin пристап s62 For Garmin Fenix 6 GPSFor Garmin Fenix 6 ПРО GPSFor Garmin Fenix 6 Sapphire GPSFor Garmin Fenix 5 For Garmin Fenix 5 plus For Garmin пристап s60 For Garmin quatix5 For Garmin quatix5 sapphire For Garmin MARQseries For forerunner935 For forerunner945 For Garmin instinct Suit за 26 MM : За Garmin Tactix Delta For Garmin Tactix Браво GPSFor Garmin Fenix 6 X GPSFor Garmin Fenix 6 X PROFor Garmin Fenix 6 X Sapphire GPSFor Garmin Fenix 5x Sapphire For Garmin Fenix 5x GPSFor Garmin Fenix 5x puls For Garmin Fenix 3 For Garmin Fenix 3 hr For Garmin Fenix 3 sapphire For Garmin D2 bravo For Garmin D2 Charlie For Garmin Quaitx 3 For Garmin Потекло mk1 Packing : 1*Замена watchband ( види не се вклучени).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа