.

.

ZXXX Веѓа Четка Eyelash Сепаратор Маскара Апликатори Eyelashs Поставување Definer Со Ментална Чешел Покрие Лак Дизајниран Козметички Четки Алатка

ZXXX Веѓа Четка Eyelash Сепаратор Маскара Апликатори Eyelashs Поставување Definer Со Ментална Чешел Покрие Лак

DEN 90.00
Достапност
Залиха

Трепки долги-трајни поставка : долготрајни виткање : брзо греење во 10 секунди, проширува брзо curler греење подлога можете да контактирате со повеќе трепките, и има доволно топлина да навивам трепките во кратко време, заштеда на време, долго-траен виткање трепките во текот на целиот ден (батерија, не се вклучени).Се загрева до quicklyly : Ast греење и природни виткање : благодарение на одличната литиум батерија, најбрз греење време само трае околу 10 секунди.можете брзо да се загрее вашиот eyelash curler и навивам вашиот трепките.Покрај тоа, таму е изградена-во чешел на овој електрични eyelash curler.By користење вклучени четка заедно, ќе имаат поставен и природен изглед на трепките.Мало, стилски и безбедно : доверба во нас.Овој загреан eyelash curler треба да биде портабилен и модерен.Многу мала големина и прекрасен изглед.Згора на тоа, безбедноста е најважно во нашиот ум.Анти-scald дизајн го спречува добивање scalded кога го користите овој електрично загревани eyelash curler.Inclusion : .Eyelash Curler Убавина Шминка Трепките Сепаратор Карактеристики : 1.Во елегантни и лесен-за-држете се справи обезбедува врвна удобност,лесен за складирање и патување 2.Овој уникатен и innovatively облик eyelash чешел создава повеќето природна завршница на било маскара 3.Криви чешел карактеристики метални заби и совршено се вклопува околу контурите на твоето око, плови рамномерно преку вашиот трепките секој пат 4.Ергономски обликувани метал eyelash чешел,дизајн ви овозможува да едноставно четка нагоре, наместо на извртување на вашата рака да се четка 5.Оваа чешел е погодна да се четка производ преку трепките, или да се исуши, четка пред или по виткање на трепките се Вклучени : 1x Eyelash Curler eyelash curlers мали eyelash curler lash curler најдобри eyelash curler eyelash curler око lash curler eyelash curlers трепките curler око curler eyelash чешел eyelash curlers загрева eyelash загрева curler lash curler со чешел око lash чешел јапонски eyelash curler патување eyelash curler eyelash чешел curler eyelash curler чешел eyelash curler со чешел загрева eyelash curlers чешел eyelash curler eyelash навивам eyelash curler загрева eyelash curlers со чешел загрева lash curler lash чешел азија eyelash curler eyelash curler за азија очи lash алатка eyelash curler eyelash curler со четка eyelash curler со изграден во чешел загрева eyelash curler пластични eyelash curler eyelash curler eyelash curler eyelash алатка lash curler eyelash curler eyelash сепаратор топлина eyelash curler eyelash curler влошки загрева eyelash curler најдобри продавачот lash сепаратор алатка eyelash сепаратор чешел eyelash tools.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа