.

.

Менхетн Играчка Што е Надвор Планина-Тематските Мека Бебе Активност Книга со Штракаат

Менхетн Играчка Што е Надвор Планина-Тематските Мека Бебе Активност Книга со Штракаат

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Бебето е првата книга карактеристики шарени тактилни ткаенини поврзани со планини.Инспирира бебето имагинација со слики и имиња во нивниот нов свет.Доволно голема за да ја споделите, доволно мала за да се справат со бебето во близина.Бебето е првата книга има ткаенина кука и јамка затворање да се закачи за јасли и колички.Површината Миење само; мека активност книга мерки 6.5" L x 2.5" W x 6.5" Х. Откријте ја животни, дивиот свет и природните чуда кои може да се најде во планините.Секоја страница има шарени суштества, растенија и ткаенина текстури за да се открие!Оваа мека бебе книга, исто така, вклучува штракаат јагне, чупка хартија и ткаенини јамка за бесење или приложување на бебето линкови.Уживајте во сите шест страни на овој мека книга за време на вашиот следната приказна време со бебето.Од 1978 година, Менхетн Играчка е производство на наградуваниот, со висок квалитет, едукативни играчки за вашето бебе, дете или дете.Од детските играчки и бебе играчки да сензорни развој играчки, нашата цел е да се овозможи најбезбедно и најдобрите играчки што се на располагање.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа