.

.

Преносни Рачен Хартија Брзо Мида Клип Фармацевт со 50 Нерѓосувачки Челик Метал Рефил Клипови Дома Март Пластични Рефил Клипови Рачни Студент Хартија Clipper за на Учил

Преносни Рачен Хартија Брзо Мида Клип Фармацевт со 50 Нерѓосувачки Челик Метал Рефил Клипови Дома Март Пластични

DEN 158.16
Достапност
Залиха

Материјал : пластични + метал.Клипови можат да бидат применети, отстранети и повторно употребува одново и одново.Едноставен и лесен за употреба обврзувачки за сите видови на документи,извештаи,презентации, задачи,итн,идеален за ракување и управување со важни документи безбедно.Совршен за користење во канцеларија, дома или на училиште.Пакет : 1 пакет мида клип фармацевт со 50pcs метал клипови.Пакет : 1 X Мида Клип Фармацевт (Случаен Боја) 50 X Метал Клипови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа