.

.

Jinyi Велосипедизам Чудак Тркала Extractor, Издржлив Велосипед Crankset Педалата Смена Лесно да се Инсталира за Велосипед

Jinyi Велосипедизам Чудак Тркала Extractor, Издржлив Велосипед Crankset Педалата Смена Лесно да се Инсталира за

DEN 1094.40
Достапност
Залиха

Велосипедот чудак тркала extractor бара 5/8 или 16mm / 0.6 во клуч, или само прилагодлив клуч.Велосипедот чудак тркала extractor е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, кој е издржлив.Лесен за употреба, завртка црна дел на дното на алатката во минута додека не е точна.Овој велосипед чудак тркала extractor е многу лесен за употреба и многу удобен, отстранете ја завртки во минута рака.Завртка и да продолжи со вртење на сребро дел на алатката додека чудак почнува да се движи.Функција : 1. Велосипедот чудак тркала extractor бара 5/8 или 16mm / 0.6 во клуч, или само прилагодлив клуч.2. Овој велосипед чудак тркала extractor е многу лесен за употреба и многу удобен, отстранете ја завртки во минута рака.3. Завртка и да продолжи со вртење на сребро дел на алатката додека чудак почнува да се движи.4. Лесен за употреба, завртка црна дел на дното на алатката во минута додека не е точна.5. Велосипедот чудак тркала extractor е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, кој е издржлив.Спецификација : Предмет Тип : Велосипед Чудак Тркала Extractor Material : Алуминиум Alloy Size : Прибл. 1.9x8cm / 0.7x3.1in Specification : Прибл. 14mm / 0.6 во Ракавот Пакет Листа : 1 x Crankset алатка.

Параметрите на стоката

Item Type:
Bicycle Crank Wheel Extractor
Material:
Aluminum Alloy
Size:
Approx. 1.9x8cm / 0.7x3.1in
Specification:
Approx. 14mm / 0.6in Sleeve
Package List:
1 x Crankset tool :

Подобро ви се допаѓа